Mieszkaniowy "Mój Dom"
- Kredyt do 80% wartości nieruchomości
- Okres kredytowania z możliwością do 360 m-cy
- Szeroki zakres kredytowania
- zakup mieszkania
- domu
- działki
- budowa domu
- inne cele mieszkaniowe
- Do 24 m-cy karencji
- Dogodne formy spłaty
- Możliwość wcześniejszej spłaty kredytu
- Oprocentowanie zmienne i okresowo stałe
- Nowa niska marża kredytu od 1,55
- Obniżona prowizja od kredytu już 0,50
Klientom korzystającym z kredytów hipotecznych oferujemy atrakcyjne ubezpieczenia zabezpieczające kredytowane nieruchomości, a także życie i zdrowie kredytobiorców. Bank akceptuje zawarte przez klienta ubezpieczenia jako zabezpieczenie ekspozycji kredytowej, jeśli spełnia ono uznawane w Banku minimalne warunki ochrony ubezpieczeniowej:
- Zakład ubezpieczeń znajduje się na liście ZU akceptowanych przez Bank
- Umowa ubezpieczenia spełnia minimalne kryteria ochrony ubezpieczeniowej
Możliwość indywidualnej negocjacji marży oraz prowizji za udzielenie kredytu. Szczegółowe informacje dostępne są w placówkach Banku Spółdzielczego w Warcie.
OPROCENTOWANIE ZMIENNE
Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa wynosi 5,82 % i została wyliczona przy założeniu, że oprocentowanie kredytu wynosi 5,61 % w stosunku rocznym, w tym stawka WIBOR 3 M wynosi 4,06 % ( we stanu na dzień 31.12.2025 r) a marża Banku wynosi 1,55 %, kwota kredytu wynosi 250.000 PLN z okresem spłaty wynoszącym 240 miesięcy , prowizja za udzielenie kredytu 0,50 %tj. 1250 PLN, opłata za rozpatrzenie wniosku kredytowego 200 PLN, opłata sądowa za wpis hipoteki 200 PLN, podatek za ustanowienie hipoteki 19 PLN. Wysokość miesięcznej raty annuitetowej ( równej raty kapitałowo-odsetkowej) wynosi 239 rat w wysokości 1736,22 PLN oraz ostatnia rata w wysokości 1738,35. Całkowita kwota do zapłaty wyniesie 417.963,92 PLN. Całkowity koszt kredytu przy w/w założeniach wynosi 167.963,93 PLN. Kalkulację sporządzono, przy założeniu obowiązywania umowy przez czas, na który została zawarta, wypełnienia przez Bank i kredytobiorcę zobowiązań wynikających z umowy w terminach w niej określonych, niezmienionych przez cały okres obowiązywania umowy: stopy oprocentowania kredytu i opłat oraz przy założeniu, że wykorzystanie kredytu następuje w całości i przez cały okres obowiązywania umowy oraz uwzględnia oprocentowanie z chwili zawarcia umowy. Ostateczne warunki kredytowania uzależnione są od wyniku oceny zdolności kredytowej Klienta, daty wypłaty kredytu oraz terminu regulowania zobowiązania kredytowego. Powyższa kalkulacja została sporządzona na dzień 10.03.2026r