Skip to main content
  • ExpressElixir

Natychmiastowe przelewy - Express Elixir NOWA USŁUGA

01-12-2022
Natychmiastowe przelewy Express Elixir
Dostępne w naszym Banku!


Przelewy wykonywane w ramach usługi przekazywane są w czasie rzeczywistym, czyli transfer środków pomiędzy kontami w różnych bankach (uczestnikami systemu Express Elixir) odbywa się w zaledwie kilka sekund.

Przelew natychmiastowy Express Elixir możesz wykonać w bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilne (mobileNet) dokładnie tak samo, jak standardowy.

Bezpieczeństwo Express Elixir gwarantowane jest przez KIR - instytucję, która od 25 lat odpowiada za prawidłowy przebieg rozliczeń pomiędzy bankami w Polsce.

Jedynym warunkiem jest dostępność usługi w banku odbiorcy. Lista Banków dostępnych w usłudze express elixir.

Aby wykonać przelew natychmiastowy, wystarczy zalogować się do systemu bankowości elektronicznej lub aplikacji moblienj i wybrać odpowiednią opcję.

Po zaakceptowaniu transakcji pieniądze trafiają do odbiorcy w ciągu kilku sekund.

Maksymalna kwota pojedynczej transakcji to 20 000,00 zł. Przelew Express Elixir możesz zrobić przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Dyspozycja przelewu natychmiastowego może zostać złożona wyłącznie z datą bieżącą.

Dzięki systemowi przelewów natychmiastowych Express Elixir szybko i wygodnie przelejesz pieniądze z banku do banku w sytuacjach, gdy liczy się czas, np.:

  • uregulowanie płatności za telefon, gaz czy inne usługi,
  • spłata raty kredytu czy karty kredytowej,
  • konieczność natychmiastowego zasilenia konta bankowego bliskiej osoby,
  • realizacja transakcji wymagających natychmiastowego przepływu środków, np. na zakup samochodu, na uregulowanie płatności za przedmiot umowy u notariusza.

Opłata za przelew Express Elixir pobierana jest zgodnie z Tabelą opłat i prowizji bankowych za czynności i usługi bankowe obowiązującą w Banku Spółdzielczym w Warcie.

Zapraszamy do korzystania z usługi.

Znajdziesz nas też tutaj