Home Aktualności
Aktualności

" KREDYT KORZYSTNY "


 • oprocentowanie -  zmienne 7% w skali roku

 • prowizja - 3 %
 • okres kredytowania – 48 miesięcy

 • minimalna kwota kredytu – 500 zł
 • maksymalna kwota kredytu –  30.000,00 zł
 • spłata w ratach miesięcznych równych
Przykład reprezentatywny:

Całkowity koszt kredytu (bez kredytowanych kosztów) 10.000 zł, całkowita kwota do zapłaty 11.896,88 zł, oprocentowanie zmienne 7% w skali roku, całkowity koszt kredytu 1.896,88 zł, (w tym: prowizja 300 zł, odsetki 1.496,88 zł, opłata za rozpatrzenie wniosku 100 zł), spłata w 48 ratach miesięcznych równych w kwocie 239,52 zł, RRSO wynosi 9,51%. Kalkulację sporządzono, przy założeniu obowiązywania umowy przez czas, na który została zawarta, wypełnienia przez Bank i kredytobiorcę zobowiązań wynikających z umowy w terminach w niej określonych, niezmienionych przez cały okres obowiązywania umowy: stopy oprocentowania kredytu, prowizji i opłat oraz przy założeniu, że wykorzystanie kredytu następuje w całości i przez cały okres obowiązywania umowy oraz uwzględnia oprocentowanie z chwili zawarcia umowy. Ostateczne warunki kredytowania uzależnione są od wyniku oceny zdolności kredytowej Klienta, daty wypłaty kredytu oraz terminu regulowania zobowiązania kredytowego. Powyższa kalkulacja została sporządzona na dzień 02.04.2019r.

Oferta obowiązuje od 03.04.2019r. do 31.03.2020r.

 

 

Nowa oferta kredytowa: „Kredyt Rolnik"

 

„KREDYT ROLNIK”

Cel kredytu - pomoc w finansowaniu bieżącej działalności rolniczej

 • oprocentowanie zmienne – 7,14 % w skali roku
 • okres kredytowania – 36 miesięcy
 • maksymalny okres karencji – 12 miesięcy
 • minimalna kwota kredytu – 2.000 zł
 • maksymalna kwota kredytu – 20.000,00 zł
 • prowizja – 2 %
 • opłata za przyjęcie i rozpatrzenie wniosku – 100 zł

Oferta obowiązuje od 25.03.2019r.

 
Informacje dla dostawców usług (TPP)

Jeśli jesteś certyfikowanym zewnętrznym dostawcą usług (TPP) lub złożyłeś wniosek w KNF o wydanie zezwolenia na świadczenie usług wynikających z dyrektywy PSD2 (AIS, PIS lub CAF), przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny interfejs dostępowy (API). Wszystkie niezbędne informacje, dokumentacja API oraz środowisko testowe znajdują się na naszym portalu dla dewelopera <LINK> .

 

Uroczyste pożegnanie Pani Prezes Marii Waliszek

 

W dniu 25.01.2019r. Członkowie Rady Nadzorczej, Zarządu oraz Pracownicy Banku uroczyście podziękowali i pożegnali odchodzącą na emeryturę Panią Prezes Marię Waliszek.

Pani Maria Waliszek posiada ponad 40 letni staż pracy w bankowości spółdzielczej. Pracę w Banku Spółdzielczym w Warcie rozpoczęła w 1978 roku. Od 2008 roku pełniła funkcję Prezesa Zarządu. Przez te wszystkie lata była bardzo zaangażowana w rozwój Banku. Od wielu lat jest szanowana i ceniona nie tylko przez pracowników, ale również udziałowców, klientów i partnerów. Wykonywana przez Panią Prezes praca była nie tylko obowiązkiem, ale przede wszystkim pracą pełną poświęcenia i pasji.

Zarząd, Pracownicy oraz Rada Nadzorcza złożyli Pani Prezes podziękowania za wieloletnią współpracę i życzyli odpoczynku na zasłużonej emeryturze.

Pani Prezes Maria Waliszek żegnając się ze wszystkimi podkreśliła, że praca w Banku była dla niej całym życiem. Wyraziła przekonanie, że zostawia Bank w dobrych rękach oraz wyraziła nadzieję , że będzie miło wspominana przez wszystkich pracowników.

Rada Nadzorcza powierzyła z dniem 29.01.2019r. roku pełnienie obowiązków Prezesa Zarządu Banku Spółdzielczego w Warcie Pani Magdalenie Ochęckiej, która wcześniej pełniła funkcję Członka Zarządu ds. finansowo - księgowych.

 

 
«pierwszapoprzednia12345678następnaostatnia»