Home Aktualności
Aktualności
Informacje dla dostawców usług (TPP) PDF Drukuj

Jeśli jesteś certyfikowanym zewnętrznym dostawcą usług (TPP) lub złożyłeś wniosek w KNF o wydanie zezwolenia na świadczenie usług wynikających z dyrektywy PSD2 (AIS, PIS lub CAF), przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny interfejs dostępowy (API). Wszystkie niezbędne informacje, dokumentacja API oraz środowisko testowe znajdują się na naszym portalu dla dewelopera <LINK> .

 
PDF Drukuj

ZMIANY W TABELI OPŁAT I PROWIZJI BANKOWYCH

Drodzy Klienci,

Zarząd Banku informuje, że z dniem 29.04.2019r. zmianie ulegnie "Tabela opłat i prowizji bankowych za czynności i  usługi bankowe pobierane w Banku Spółdzielczym w Warcie". Jeśli nie wyrażają Państwo zgody na zmiany zawarte w Tabeli, mogą Państwo przed datą wejścia w życie zmian złożyć pisemny sprzeciw wobec tych zmian, co spowoduje rozwiązanie umowy o prowadzenie rachunku. Niezłożenie na piśmie sprzeciwu oznaczać będzie akceptację zmian w  "Tabeli opłat i prowizji bankowych za czynności i  usługi bankowe pobierane w Banku Spółdzielczym w Warcie".

Tabela opłat i prowizji bankowych za czynności i  usługi bankowe pobierane w Banku Spółdzielczym w Warcie.

 
PDF Drukuj

Uroczyste pożegnanie Pani Prezes Marii Waliszek

 

W dniu 25.01.2019r. Członkowie Rady Nadzorczej, Zarządu oraz Pracownicy Banku uroczyście podziękowali i pożegnali odchodzącą na emeryturę Panią Prezes Marię Waliszek.

Pani Maria Waliszek posiada ponad 40 letni staż pracy w bankowości spółdzielczej. Pracę w Banku Spółdzielczym w Warcie rozpoczęła w 1978 roku. Od 2008 roku pełniła funkcję Prezesa Zarządu. Przez te wszystkie lata była bardzo zaangażowana w rozwój Banku. Od wielu lat jest szanowana i ceniona nie tylko przez pracowników, ale również udziałowców, klientów i partnerów. Wykonywana przez Panią Prezes praca była nie tylko obowiązkiem, ale przede wszystkim pracą pełną poświęcenia i pasji.

Zarząd, Pracownicy oraz Rada Nadzorcza złożyli Pani Prezes podziękowania za wieloletnią współpracę i życzyli odpoczynku na zasłużonej emeryturze.

Pani Prezes Maria Waliszek żegnając się ze wszystkimi podkreśliła, że praca w Banku była dla niej całym życiem. Wyraziła przekonanie, że zostawia Bank w dobrych rękach oraz wyraziła nadzieję , że będzie miło wspominana przez wszystkich pracowników.

Rada Nadzorcza powierzyła z dniem 29.01.2019r. roku pełnienie obowiązków Prezesa Zarządu Banku Spółdzielczego w Warcie Pani Magdalenie Ochęckiej, która wcześniej pełniła funkcję Członka Zarządu ds. finansowo - księgowych.

 

 
PDF Drukuj

 
PDF Drukuj
KREDYT GOTÓWKOWY NA REMONT

 

 

 • maksymalna kwota kredytu – 30.000,00 zł
 • minimalna kwota kredytu – 5.000,00 zł
 • okres kredytowania – 84 miesiące
 • oprocentowanie – 7% nominalne w skali roku
 • prowizja – 3%
 • udokumentowanie rozliczenia wykorzystania kwoty kredytu w wysokości 30% na podstawie rachunków lub faktur.

 

Informacja oparta na reprezentatywnym przekładzie

 1. Całkowita kwota kredytu 25.000,00 zł (bez kredytowania kosztów)
 2. Okres kredytowania 60 miesięcy.
 3. Spłata kredytu: raty miesięczne równe
 4. Roczne zmienne oprocentowanie nominalne 7 %
 5. Całkowity koszt kredytu wynosi 5.548,28 zł, w którego skład wchodzą:

 • prowizja za udzielenie kredytu 750,00 zł
 • odsetki od kredytu 4.698,28 zł,
 • koszty usług dodatkowych 100,00 zł, w których skład wchodzą: koszty ubezpieczenia kredytobiorcy 0,00 zł oraz opłata za przyjęcie i rozpatrzenia wniosku kredytowego: 100,00 zł,

 1. Przy przyjęciu wyżej wymienionych parametrów RRSO wynosi 8,8 %,
 2. Całkowita kwota do zapłaty, stanowiąca sumę całkowitej kwoty kredytu oraz całkowitego kosztu kredytu wynosi: 30.548,28 zł.

Kalkulację sporządzono przy założeniu obowiązywania umowy przez czas, na który została zawarta, wypełnienie przez Bank i kredytobiorcę zobowiązań wynikających z umowy w terminach w niej określonych, w tym spłaty kredytu zgodnie z harmonogramem, oraz niezmienionych przez cały okres obowiązywania umowy: stopy oprocentowania kredytu oraz prowizji i opłat , uwzględnia oprocentowanie z chwili zawarcia umowy.

Ostateczne warunki kredytowania uzależnione są od wyniku oceny zdolności kredytowej klienta, daty wypłaty kredytu oraz terminu regulowania zobowiązania kredytowego.

Powyższa kalkulacja została sporządzona na dzień 19.02.2019r.

 
«pierwszapoprzednia12345678następnaostatnia»